Zebraliśmy wszystkie ważne informacje w jednym miejscu. Wybierasz się na nasz Festiwal? Przeczytaj koniecznie! Wciąż masz pytania? Pytaj śmiało!

Ważne informacje
  1. Szkołę i akredytację dla uczestników otwieramy o 10:00, pierwsze atrakcje zaczynają się o 12:00.
  2. Jest nocleg, są atrakcje nocne! Zabierz ze sobą śpiwór, karimatę, kocyk.
  3. Nie udostępniamy szkolnego parkingu, jest jednak sporo miejsca obok budynku. W weekendy można parkować za darmo w całym Rzeszowie!
  4. Darowizna jest koniecznością, jak bilet. Bez identyfikatora nie przejdziesz dalej niż za biurka akredytacji! Z przyczyn technicznych używamy takiej formy, dzięki niej i kwocie przynajmniej 35 złotych od każdego uczestnika festiwal w ogóle zaistnieje. Działamy non-profit, od fanów dla fanów.
  5. Wydarzenie kończymy o 18:00 w niedzielę, jednak już o 19:00 zapraszamy każdego zdeklarowanego wcześniej na AfterParty do pubu K20! Istotne jest kliknięcie "Wezmę udział". Osoby, które nie zdeklarują się wcześniej, będą musiały liczyć się ze staniem podczas imprezy.
  6. W ramach konkursów, turniejów i innych wyzwań uczestnicy otrzymują odpowiednią ilość waluty konwentowej, którą jest "tessar". Następnie wymieniamy ją w wyznaczonym miejscu i godzinach na nagrody.
  7. Na terenie Festiwalu obowiązuje zakaz spożywania wszelkich środków odurzających. Osoby pod ich wpływem lub w ich posiadaniu zostaną z niego bezceremonialnie usunięte.
  8. Jesteś nowy? Nikogo jeszcze nie znasz? Chcesz podyskutować o anime/mandze/Japonii, a może o czymś zupełnie innym? Pobierz kawałek taśmy z akredytacji, przyklej na identyfikator i czuj się wolny by pytać o ulubione serie innych taśmowiczów!
Ważne informacje

Reklama edycji Jesień 2017

Reklama edycji Lato 2016

Link start! - oficjalny start edycji Lato 2016

Lotus na turnieju Juggera - Pyrkon 2016

Nasze pierwsze wydarzenie - Dwa Oblicza Japonii